Články se štítkem: zelené pivo

NA ZELENÝ ČTVRTEK, ZELENÝ ŠKOPEK: NA ČEPU NA TĚCHTO ADRESÁCH

25.03.2024 | Na Zelený čtvrtek 28. března se v celé České republice i na Slovensku začne už tradičně čepovat Zelené pivo z pivovaru Starobrno. Letos už po devatenácté. Celkem budou mít pivaři a všichni příznivci speciálu s nezvyklou barvou k dispozici 4 920 hektolitrů. Zeleným pivem si mohou připít všichni v Čechách i na Moravě, aktualizovaný seznam všech provozoven se Zeleným pivem na čepu zájemci najdou před Velikonocemi na webových stránkách www.zelenepivo.cz.

ZELENÉ PIVO DORAZILO NA ČEP - TAK, AŤ JEJ NEZMEŠKÁTE

14.04.2022 | Stovky hospod, výčepů a restaurací v Česku dnes nabízejí hostům velikonoční pivní speciál zelené barvy ze Starobrna. Letos ho brněnský pivovar při příležitosti Zeleného čtvrtku uvařil už posedmnácté. Pro Čechy a Moravu Starobrno rozvezlo 3435 hektolitrů třináctistupňového speciálu, na Slovensko pak 350 hektolitrů.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

202404

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.