O časopise CZ-TEST

CZ TEST je magazín s měsíční periodicitou určený všem, kteří se zajímají o kvalitní potraviny. Jeho zaměření navazuje na titul Svět potravin se sedmiletou tradicí, který v ČR doposud představoval jediný časopis svého druhu, který se věnoval problematice potravin do takové hloubky.

Cílem magazínu je čtenáři předat relevantní, odborné a hlavně OBJEKTIVNÍ informace, které budou reflektovat aktuální témata z potravinářského světa, garantované  vysoce kvalifikovanými odborníky Potravinářské komory České republiky či Opinion lídry ve svém oboru.

Myšlenka vzniku časopisu vyplynula z poptávky odborné i laické části české veřejnosti po získání dovednosti se snadno orientovat na trhu s výrobky zahraniční i domácí české produkce.

Devízou titulu jsou OBJEKTIVNÍ testy potravin, které jsou prováděny za účasti vysoce kvalifikovaných profesionálů. Oproti ostatním titulům zohledňují nejen senzorickou stránku, ale i kvalitativní, která je posuzována v laboratořích na základě podrobných analýz složení.

Časopisu Svět potravin samozřejmě nechybí ani redesign a doplnění o zajímavé rubriky, které jej celkově jednoznačně předurčují široké čtenářské veřejnosti.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

202406a

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.