Testovali jsme pro Vás

Poctivý salát v obchodě nekoupíme

22.01.2015 | Brambory, salám, zelenina a majonéza. Tak vypadají základní ingredience pro přípravu klasického vlašského salátu. A skutečně, v žádném z testovaných vzorků tyto přísady nechybějí.

Testovali jsme sekty

22.12.2014 | Když ochutnáte pravé šampaňské, je to prý, jako kdybyste pili hvězdy. My v redakci jsme zůstali raději na zemi a vrhli se na ochutnávání sektů.

Testovali jsme uzené lososy

16.12.2014 | Lahůdka, nebo riziko? Kvalita ryb je dobrá, horší je to s jejich vzhledem a značením na obalech.

Testovali jsme pařížský salát

29.11.2014 | Deset deka salátu a dva rohlíky k tomu. Tak nějak vypadá svačinka příznivců této kalorické bomby, kterou si ostatní dopřávají jen naprosto výjimečně. Bramborový, vlašský, mexický… nabídka je opravdu bohatá.

Vhodná snídaně? Ano, ale pozor na cukr!

19.11.2014 | Pestrobarevné obrázky na obalech, přibalené dárečky a křupavé hvězdičky uvnitř. Tak lákají výrobci děti, které jen málokdy kolem těchto regálů projdou bez povšimnutí. Jsou dětské cereálie vhodnou snídaní, nebo by měly být považovány za sladkost, kterou dětem dopřejeme jednou za čas?

Naše testování: Gothaje

04.11.2014 | Název sice pochází ze jména německého města Gotha, ale pověstnou německou preciznost, kvalitu a chuť aby člověk v dnešním gothajském salámu pohledal.

Testovali jsme šunkové salámy

20.10.2014 | V našem testu jsme se zaměřili na to, jak je to s obsahem masa, tuku, soli a přídatných látek u šunkových salámů. Hodnotili jsme i senzorickou kvalitu jak salámů českých, tak zahraničních.

Vitaminy v bonbonech nás nespasí

17.09.2014 | Řada bonbonů prý obsahuje i vitaminy, které děti ke svému vývoji nutně potřebují. Podívali jsme se tedy, jak je to s jejich obsahem doopravdy.

Bílé pivo pořád ještě neumíme

20.08.2014 | Testovali jsem pro vás tuzemská i zahraniční lahvová piva, která jsou dostupná v českých hypermarketech. Podívejte se na vítěze mezi pasterovanými a nepasterovanými vzorky.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.