Články se štítkem: soutěž vín

NEJLEPŠÍ KOLEKCI SALONU VÍN MÁ MIKULOV!

03.01.2022 | Cenu za nejlepší kolekci v letošním Salonu vín získal Mikrosvín Mikulov, který má mezi stovkou nejlepších vín devět zástupců. Národní vinařské centrum, které soutěž pořádá, zveřejnilo podrobné výsledky v tiskové zprávě. Upřesnilo také, že letošní Salon vín se na zámku ve Valticích na Břeclavsku otevře pro veřejnost 4. února.

Česká vína opět vyhrávala. Gratulujeme!

09.07.2021 | Ryzlink vlašský 2018 Reserva, pozdní sběr B/V vinařství z Ratíškovic na Hodonínsku získalo na putovní mezinárodní soutěži Concours Mondial de Bruxelles titul šampiona mezi bílými víny. Letošní ročník soutěže, kterou loni hostilo Brno, se odehrával v hlavním městě Lucemburska. Vína z České republiky letos získala také dvě velké zlaté medaile, sedm zlatých a 23 stříbrných. O výsledcích soutěže informoval v tiskové zprávě Vinařský fond, který účast tuzemských vinařů na zahraničních soutěžích finančně podporuje.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont