Články se štítkem: penny

BALÍČEK KOMPLEXNÍ STRAVY JEN ZA 79 KORUN! NESNĚZENO V PENNY

12.05.2023 | Po úspěchu pilotního projektu na prodejně v Revoluční ulici v Praze rozšiřuje PENNY od 12. května nabídku výhodného nákupu v aplikaci Nesnězeno na dalších šest prodejen v hlavním městě. Jako první obchodní řetězec s potravinami zapojený do tohoto projektu tak významně přispívá v boji proti plýtvání potravinami.

VELKÁ ČEST PRO PENNY: MANAŽER KVALITY BAUDYŠ JAKO 2. NEJ MANAŽER V EVROPĚ

10.10.2022 | Manažer kvality PENNY Petr Baudyš byl Evropskou organizací pro kvalitu (EOQ) vyhlášen druhým nejlepším Manažerem kvality za rok 2021 v Evropě! Cena European Quality Leader Award je každoročně udělována nejlepším manažerům kvality napříč trhem, a především osobnostem, které věnují svůj čas, energii a znalosti, aby posouvali kvality produktů svých firem ve prospěch evropské společnosti.

A BODÍKY SBÍRÁTE? VĚRNOSTNÍ PROGRAMY V ŘETĚZCÍCH JSOU NA VZESTUPU!

18.07.2022 | Věrnostní program v potravinářských řetězcích využívá pro zvýhodněné nákupy většinou více než polovina zákazníků a počty narůstají. Důvodem je podle některých obchodníků vysoká inflace a obavy z dalšího zdražování. V sítích, které to umožňují, lidé i vyšších věkových skupin stále častěji používají věrnostní program v mobilní aplikaci na úkor klasických plastových karet. Vyplývá to z ankety ČTK mezi řetězci.

V Penny si na Štědrý den nic nekoupíte!

29.11.2021 | Ačkoliv zákon umožňuje mít 24. prosince dopoledne otevřeno, všichni zaměstnanci PENNY budou mít stejně jako v uplynulých letech na Štědrý den volno. Všechny prodejny PENNY tak zůstanou v tento sváteční den zavřené.

Penny proti dětské obezitě: Chceme rozhýbat děti, tvrdí zástupci

26.04.2021 | PENNY dnešním dnem zahajuje projekt „HÝBEME SE HEZKY ČESKY", díky kterému podpoří v letošním roce stovky dětských sportovních klubů napříč všemi regiony, a to finančně i materiálně v celkové výši přes 5 miliónů korun. Ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních sportovních klubů otevírá možnost přihlásit se do soutěže o finanční a materiální podporu pro tisíce týmů. Celkem podporu na základě hlasování obdrží 465 klubů po celé zemi.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.