Články se štítkem: jogurt

DRTÍ VÁS VYSOKÉ CENY POTRAVIN? TOHLE ZVLÁDNETE DOMA A ZA MINIMUM

06.09.2022 | Zvykli jsme si, že si všechno přineseme z obchodu. Nyní, na počátku možná největšího zdražování potravin v historii, se už ale vyplatí přemýšlet, zda není lepší si některé věci připravit doma. Ačkoli se to nezdá, finanční úspora dosahuje často i 80 procent.

ŠKODA HO JÍST JEN TAK: JAK VYUŽÍT JOGURT V KUCHYNI + RECEPTY

10.05.2022 | Vnímáte jogurt jen jako ideální přílohu k snídaňovému müsli nebo rychlou svačinku? Omyl, lahodný mléčný produkt můžete použít i k přípravě řady chutných jídel od polévek až po dezerty. Nechte se inspirovat našimi jarními tipy od šéfkuchařů.

HOLLANDIA OSLAVILA 30 LET: NÁPAD VZNIKL "OMYLEM"

10.02.2022 | Nápady na podnikání mohou vzniknout různě, v případě Hollandie to byla opravdu dovolená do Nizozemí, kde jeden ze známých budoucích majitelů viděl mobilní mlékárnu, o což se podělil s Michalem Škodou, dlouholetým ředitelem firmy, a i díky němu a řadě dalších lidí se nizozemská pojízdná mlékárna nakonec v roce 1991 opravdu dostala do nově vzniklé České republiky.

Jsou bio jogurty lepší než klasické? ODPOVĚĎ V TESTU!

13.08.2021 | Český trh s biopotravinami neustále roste. Geometrickou řadou tak přirozeně přibývají i výrobci, kteří do „nákupních košíků“ českých spotřebitelů přispívají rozšiřující se paletou bio výrobků. Na skupinu bio výrobků zaměřil v posledních měsících pozornost i CZ TEST, konkrétně na neochucené bio jogurty. Nakoupili jsme 12 vzorků, podrobili je laboratorním analýzám i senzorickému testování… a tady jsou výsledky.

Danone koupí výrobce veganských potravin Earth Island

19.02.2021 | Francouzská potravinářská společnost Danone se dohodla na převzetí amerického výrobce jídla zaměřeného na vegany a vegetariány Earth Island. Dohoda má pomoci francouzské skupině splnit plán zvýšení prodeje rostlinných potraviny do roku 2025 na pět miliard eur (106,8 miliardy Kč) ze současných dvou miliard.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.