ZA 15 MINUT U VÁS! BOLT SPOUŠTÍ NOVOU SLUŽBU

ZA 15 MINUT U VÁS! BOLT SPOUŠTÍ NOVOU SLUŽBU

31.12.2021 ČTK, SHUTTERSTOCK

Společnost Bolt dnes v Praze spouští novou službu Bolt Market, kdy z vlastního obchodu doveze nákup do 15 minut. Služba je součástí aplikace Bolt Food, dostupná je zatím ve Vršovicích a okolních městských částech. Společnost plánuje její rozšíření po Praze, ale i do dalších měst, a to od ledna.

Sdělil to Karel Složil, který nedávno nastoupil na místo manažera Bolt Market pro Českou republiku. Z konkurenčních firem podobnou službu nabízejí také Dáme jídlo a Wolt.

Nákupy prostřednictvím služby Bolt Market si budou moci lidé objednávat každý den od 08:00 do půlnoci. Na Silvestra bude provozní doba podle Složila prodloužena do 01:00. Doručit nákupy do 15 minut od uzavření objednávky kurýři zatím zvládnou do Vršovic, na Vinohrady, Žižkov či do Strašnic. V mírně delším termínu služba obsáhne i Staré Město, Smíchov, Karlín nebo Chodov.

KDYŽ DOJDE PITÍ NEBO MLSÁNÍ

Nabídka služby Bolt Market nyní podle Složila zahrnuje 1500 produktů, například 40 druhů čokolád, zhruba 50 druhů zmrzliny, 150 druhů nealkoholických nápojů nebo 150 druhů alkoholu. "Nabídku a sortiment každý den rozšiřujeme a naším cílem je během prvních pár týdnů provozu dosáhnout dvou tisíc produktů. Postupně budeme dále zařazovat i lokální produkty," řekl Složil. Doplnil, že minimální cena objednávky činí 150 korun.

Cílem společnosti Bolt bylo provoz služby zahájit do konce roku. "Obzvláště mě těší spuštění těsně před Silvestrem. Dosahem, který náš vršovický Bolt Market má, dokážeme pokrýt značnou část Prahy, a já se těším na to, že naše produkty zásobí pražské domácnosti i v pozdních nočních hodinách na Silvestra. Každému se určitě stalo, že těsně před půlnocí dojdou ingredience na chlebíčky, nebo že zjistí, že si na půlnoc nemá s čím připít. Mou ambicí je Pražanům letos tyhle starosti vyřešit," uvedl dále Složil.

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

PAVEL BERKY: SKVĚLÉ JÍDLO SE DÁ UVAŘIT I SE STOVKOU V KAPSE

17.01.2022 | Pavel není jen návrhář, nebo kuchař. Je to balzám na duši. Jeho životní energie je nebezpečně chytlavá a jeho pohled na svět neskutečně pokorný. Jestli teď řeknu, že je jednou z osobností, které nemohou minout Vaše srdce, je to pravda. Finalista Master Chef Česko z roku 2020 nenabízí talent a souhru chutí, nabízí sebe, svou duši a svoje přesvědčení. A to se Vám nepřejí!

JE TO TADY! NÍZKÁ CENA PŘEDBÍHÁ KVALITU POTRAVIN

05.01.2022 | Lidé při nákupu potravin kladou větší důraz na cenu. Cena je nyní důležitá pro 34 procent populace, tedy o pět procentních bodů více než před 2,5 lety, kdy se tento průzkum prováděl naposledy. Vyplývá to z aktuálního průzkumu poradenské společnosti KPMG. Kvalita je rozhodující pro 44 procent Čechů, o procentní bod více než dříve.

VÝROBCE NEZNÁMÝ: JE TO V POŘÁDKU?

17.01.2022 | Všechny potraviny uváděné na trh v rámci EU musí splňovat obecné požadavky na označování dané směrnicí 2000/13/ES, v platném znění. Podle nich nemusí být na obale uveden výrobce. Jeho uvedení není povinné a nelze jej proto vyžadovat.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont