VELKÁ ČEST PRO PENNY: MANAŽER KVALITY BAUDYŠ JAKO 2. NEJ MANAŽER V EVROPĚ

VELKÁ ČEST PRO PENNY: MANAŽER KVALITY BAUDYŠ JAKO 2. NEJ MANAŽER V EVROPĚ

10.10.2022 Jana Čiháková

Manažer kvality PENNY Petr Baudyš byl Evropskou organizací pro kvalitu (EOQ) vyhlášen druhým nejlepším Manažerem kvality za rok 2021 v Evropě! Cena European Quality Leader Award je každoročně udělována nejlepším manažerům kvality napříč trhem, a především osobnostem, které věnují svůj čas, energii a znalosti, aby posouvali kvality produktů svých firem ve prospěch evropské společnosti.

Nominace na cenu European Quality Leader Award předkládá všech 24 národních zástupců EOQ, kteří nominují do evropského kola vítěze národních kol. V České republice tuto soutěž zaštiťuje a organizuje Česká společnost pro jakost. Ocenění si klade za cíl ohodnotit výsledky manažerů kvality, veřejně je prezentovat, a poskytnout tak následování hodný příklad dalším odborníkům na těchto pozicích.

Vedoucí kvality ve společnosti Penny Market s.r.o. Petr Baudyš působí v oblasti kvality a bezpečnosti potravin více než 30 let. Ve společnosti Penny Market odpovídá za oblast kvality a udržitelnosti. Významně se podílí na tvorbě IT aplikací pro řešení problematiky kvality (např. pro testování kvality nebo krizové řízení). Pro prodejny také zajišťuje implementaci normy ISO 22000 a dalšího zlepšování na jejím základě, pro sklady pak zavádění standardu IFS. Petr Baudyš rovněž vystupuje na odborných konferencích, jako jsou From Farm to Fork či odborné kulaté stoly

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

KAM ZAJÍT: ČERSTVÉ TIPY NA PODNIKY, KDE VÁM ZACHUTNÁ

29.05.2023 | Nové menu, anebo skvělý tip na výlet našemu oku neunikají. Co jsme pro vás vybrali za květen?

ČESKÝ TRH OVLÁDNUL NOVÝ DYNYBYL GIN NECTAR

30.05.2023 | Prvorepubliková česká značka Dynybyl rozšiřuje své portfolio jalovcových ginů o další příchuť, tentokrát s ovocnou sladkostí šťavnaté meruňky a broskve, která je hitem letošního léta. Novinka Dynybyl Gin Nectar propojuje svěží jalovcovou chuť originálního ginu v kombinaci s čerstvou vůní meruňky a broskve. Inspirováno českým sadem a lokálním ovocem.

VE SLENCE VÍNA JE VÍCE ALKOHOLU NEŽ V PANÁKU VODKY: VĚDĚLI JSTE TO?

25.05.2023 | Věděli jste, že sklenka vína či velké pivo obsahuje více alkoholu než panák vodky? Devět z deseti Čechů by to správně netiplo. Láhev vodky sice obsahuje 40 % alkoholu, ale pije se po panácích. Více než nad procenty je potřeba přemýšlet nad množstvím, které vypijete.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.