V BAGETERII BOULEVARD NYNÍ OCHUTNÁTE VÍTĚZNOU BAGETU Z MASTERCHEFA

V BAGETERII BOULEVARD NYNÍ OCHUTNÁTE VÍTĚZNOU BAGETU Z MASTERCHEFA

20.10.2022 Jana Čiháková

V 16. díle letošní sezóny MasterChef Česko se uskutečnila již tradiční kulinářská výzva v podobě přípravy originální bagety, jejíž vítěz dostává příležitost svou bagetu zařadit do prodeje po celé republice na všech pobočkách Bageterie Boulevard. Letošním vítězem se stal svérázný knižní grafik, typograf a v neposlední řadě nadšený amatérský kuchař Martin Pecina.

Jeho bageta, připravena na principech vietnamské kuchyně, sklidila u porotců největší úspěch. Limitované MasterChef menu s názvem VÍTĚZNÁ je v prodeji po dobu šesti týdnů již dnešního dne.

Ve středečním díle soutěže amatérských kuchařů si první místo v oblíbené bagetové výzvě vyvařil Martin Pecina, který je mimo jiné i vášnivým sběratelem dýmek. Jeho receptura, jejímž základem jsou tenké plátky telecího masa marinovaného v rybí omáčce, pikantní wasabi majonéza, nakládaná zelenina či čerstvé bylinky v čele s koriandrem, si získala chuťové pohárky porotců. Nyní mohou recept, který vychází z vietnamské kuchyně a oblíbeného Bún bò Nam Bô, ochutnat fanoušci televizní soutěže na každé pobočce Bageterie Boulevard.

„Jsme rádi, že čtvrtý ročník naší spolupráce s MasterChefem se stále těší vysoké oblibě a letos si ji právem vysloužil renesančně nadaný člověk, kterým bezpochyby Martin Pecina je. Ten předvedl, že opravdu vyniká v mnoha oblastech a jednou z nich je i gastronomie. Bagetu mohou nyní zákazníci vyzkoušet na všech našich pobočkách a sami tak mohou posoudit, jak skutečně chutnají recepty, které znají z obrazovek,“ komentovala spolupráci Martina Hájková, marketingová manažerka Bageterie Boulevard.

Letošní vítěz Martin Pecina je uznávaným typografem se specializací na knižní úpravu. Za svou kariéru realizoval na tři sta knižních titulů. Sám navíc napsal tři knihy, včetně souboru esejí, kde se věnuje i své další vášni, a to dobrodružným příběhům z pera Jaroslava Foglara. Sám říká, že zkouší navázat na tradiční českou a moravskou kuchyni a vnést do ní italskou lehkost a francouzskou techniku. V rámci spolupráce s Bageterií Boulevard kromě speciální časově limitované bagety Martin připravil i grafickou podobu menu.

Bageterie Boulevard připravila k této spolupráci kampaň, která bude zahrnovat komunikaci v rámci sociálních sítí, PR a instore aktivity.

MasterChef Česko aktuálně vysílá svou šestou řadu, na vítěze titulu MasterChef čeká milionová výhra a vítěz dostane možnost vařit v nové restauraci Radka Kašpárka.

Foto: Bageterie Boulevard

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

MÝTUS JMÉNEM RYCHLOKUŘATA: VYŠŠÍ CENA ZA STEJNOU KVALITU?

24.11.2022 | Poté, co se ochráncům zvířat podařilo přesvědčit představitele rozhodujících maloobchodních sítí a následně i zákonodárce k tomu, aby se na tuzemském trhu neprodávala (nebo aby se jejich prodej výrazně omezil) vejce z klecových chodů nosnic, musí se spotřebitelé v ČR připravit na další omezení spojené s chovy drůbeže.

MÁTE POCIT, ŽE FERNET UŽ ZNÁTE? CHYBA! TAJEMSTVÍ, KTERÉ ZŮSTALO POD POVRCHEM

25.11.2022 | Kdo by neznal Fernet Stock. Legendární český bitter, jen málokdo z nás si bez něj dokáže představit rodinné sešlosti, oslavy a party. Přes velkou oblibu a známost je však Fernet Stock od svého počátku až dodnes opředen řadou tajemství.

ČEŠI BEROU ÚTOKEM POLSKÉ POTRAVINY! POLÁCI SE OBÁVAJÍ TENČENÍ ZÁSOB

21.11.2022 | Obyvatelé polského městečka Bogatynia u hranic Libereckého kraje si stěžují, že lidé z Česka vykupují obchody. Mají obavy, že před Vánocemi na ně nezbyde dost zboží. Na svých internetových stránkách o tom ve svém vratislavském vydání píše Gazeta Wyborcza.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.