Léto plné chutí

Léto plné chutí

25.05.2011 Redakce

A je to tady! Po nekonečně dlouhé zimě a nenápadném jaru opravdu přišlo. Léto. Kdo by ho nemiloval? Slunce, dovolená, cestování, chalupa, zahrádka... Jak se v létě dokonale a zdravě osvěžit? A proč vyzkoušet právě sójové mléko? Specialista na výživu poradí, jak sójové nápoje nabídnout i dětem.

Sójové nápoje Alpro soya s novými příchutěmi doslova rozehrají letní radovánky. Jahody, banán a lesní ovoce vám navodí báječný pocit a budete si připadat, jako byste právě posbírali košík čerstvého ovoce a připravili si osvěžující koktejl. Alpro soya nápoje jsou spojením lahodné chuti a kvalitních živin, což je další důvod, proč byste je měli ochutnat.

V první řadě jsou sójové nápoje přírodním zdrojem plnohodnotných bílkovin, které organismus potřebuje pro stavbu těla. Bílkoviny jsou pro naše životy i životy našich dětí nepostradatelné. Jsou totiž základním stavebním kamenem prakticky všeho, co se v těle vyskytuje, především svalů, které jsou tvořeny z velké části právě bílkovinami. „Bílkoviny je třeba pravidelně tělu dodávat ve stravě, aby byla zajištěná přirozená obnova všech bílkovinných struktur,“ říká Ing. Petr Havlíček, specialista na výživu. „Hlavně v dětství a dospívání je důležité, aby byl příjem bílkovin dostatečný (nikoli však nadbytečný) a aby jejich kvalita byla vysoká. Vývoj a růst je potom přirozený. Navíc díky těmto chutným příchutím nemají děti pocit, že jim nutíme něco nepřirozeného a neznámého. Chuť ochuceného sójového nápoje je téměř stejná jako u mléčného koktejlu,“ doplňuje Petr Havlíček. Obsažené minerály a vitaminy v sójových nápojích mají také za cíl podpořit látkovou výměnu  a obranyschopnost organismu.

Sójové nápoje ve třech nových příchutích budou tím nejlepším osvěžením v horkých letních dnech, které oceníte nejen na cestách!

Všechny tři novinky spojují stejné vlastnosti:

-          jsou vytvořeny z geneticky nemodifikovaných sójových bobů

-          neobsahují mléko, laktózu, lepek ani pšenici

-          jsou ideální pro vegetariány a vegany

-          neobsahují žádné stopy ořechů

-          neobsahují umělá barviva, konzervanty ani umělá sladidla

-          jsou snadno stravitelné

-          obsahují přídavek vápníku a vitaminů

-          jsou přírodním zdrojem bílkovin

!NOVINKY!

Sójové nápoje Alpro soya s příchutí lesního ovoce, banánu a jahod

Neměly by chybět v žádné kabelce ani školních aktovkách. V horkých dnech vás dokonale osvěží a zároveň tělo zásobujete potřebnými bílkovinami, vápníkem a vitaminy! Potěší vás praktické balení 250ml s brčkem.

Všechny tyto tři nové ovocné příchutě jsou k zakoupení v drogeriích DM, kde je najdete ve zdravém koutku.

al

Alpro soya Lesní ovoce

Sójový nápoj s příchutí lesního ovoce

Doporučená MOC: 250 ml za 24,90 Kč

alp

Alpro soya Banán

Sójový nápoj s příchutí banánu

Doporučená MOC: 250 ml za 24,90 Kč

alpr

Alpro soya Jahoda

Sójový nápoj s příchutí jahod

Doporučená MOC: 250 ml za 24,90 Kč

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.