ČESKÝ TRH OVLÁDNUL NOVÝ DYNYBYL GIN NECTAR

ČESKÝ TRH OVLÁDNUL NOVÝ DYNYBYL GIN NECTAR

30.05.2023 Jana Čiháková

Prvorepubliková česká značka Dynybyl rozšiřuje své portfolio jalovcových ginů o další příchuť, tentokrát s ovocnou sladkostí šťavnaté meruňky a broskve, která je hitem letošního léta. Novinka Dynybyl Gin Nectar propojuje svěží jalovcovou chuť originálního ginu v kombinaci s čerstvou vůní meruňky a broskve. Inspirováno českým sadem a lokálním ovocem.

„Zavedená značka s více než stoletou historií klade neustálý důraz na vysokou kvalitu svých surovin a poctivou práci. Zároveň si uvědomujeme, jaký potenciál kategorie ginů má, a proto se neustále snažíme rodinu ginů Dynybyl rozšiřovat o nové příchutě, a přinášet tak našim zákazníkům nové požitky. Věříme, že tato svěží novinka bude přinášet našim spotřebitelům nový gurmánský zážitek a bude se těšit stejné oblibě jako naše stávající portfolio prvorepublikových ginů,“ doplňuje Zuzana Prokopová, Group Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Pokud patříte mezi milovníky ginů a toužíte ochutnat něco opravdu exkluzivního, sáhněte po tomto českém ginu od značky Dynybyl. Ta v sobě totiž kombinuje prvorepublikové hodnoty, které jsou pro značku typické, s charakteristickou hořkostí jalovce a ovocnou chutí čerstvých meruněk a broskví. Dynybyl Gin Nectar je pro tuto sezónu zkrátka jasnou volbou.

Právě příchuť „broskev“ má být nejoblíbenější příchutí letošního léta. Podle dostupných informací společnosti Circana (dříve IRI) se očekává, že broskvová příchuť v následujících čtyřech letech překoná 90 % všech ostatních potravinářských a nápojových přísad.

Vyzkoušejte nový gin Dynybyl Gin Nectar a namíchejte si s ním oblíbený drink Gin & Tonic. Lahodná kombinace s tonicem a ledem udělá radost vašim přátelům, nebo si ho naservírujte jen tak po práci v pohodlí domova. Jako horký tip letošní sezóny by neměl chybět na žádné letní zahradní party.


Mohlo by vás zajímat

MRAZY NAPÁCHALY ŠKODY NA VINICÍCH, JDE O MILIONY

22.04.2024 | Škody způsobené mrazem na letošní úrodě vinařů v Česku půjdou do stovek milionů korun, v Čechách pomrzlo 40 procent vinohradů, řekl to prezident Svazu vinařů Martin Chlad. Vinohrady v Čechách ničil noční mráz o víkendu, část úrody poškodil už v noci na pátek. Vinaři na jihu Moravy proto od minulého týdne pozorně sledují několik předpovědních modelů i vlastní meteostanice, doplnil Chlad.

UŽ ŽÁDNÉ ČEKÁNÍ NA SEZÓNU: SLAVNOSTI VÍNA PO CELÝ ROK

08.06.2024 | Vinařství v Třebívlicích na Litoměřicku, kde vznikla při covidové pandemii venkovní hudební scéna, nabídne od letošní sezony kulturní akce po celý rok. Vedle koncertů přibude divadelních a komorních vystoupení ve vnitřním prostoru areálu. ČTK to dnes řekl majitel vinařství Jan Dienstl.

NEALKO PIVO TÁHNE: CORONA CERO JAKO HVĚZDA OLYMPIÁDY

11.06.2024 | Lahve s pivem zdobené pěti olympijskými kruhy již v rámci příprav na letní hry v Paříži sjíždějí z výrobní linky v belgickém pivovaru Anheuser-Busch InBev. A nyní poprvé v historii bude mít událost, která představuje vrchol lidských sportovních úspěchů, na úrovni celosvětového partnerství pivního sponzora. Oficiálním pivem her ale bude Corona Cero, která neobsahuje alkohol, píše agentura Bloomberg.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

202406a

Zajděte si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách Kaufland, Albert, Globus, Tesco a COOP, na vybraných novinových stáncích sítě Valmont a dalších, včetně vybraných poboček České pošty.